• bilgi@e-srcegitim.com

  • 0545 162 41 00

  • P.tesi - Cuma 08.00 - 18.00

15 Yılın Kurs Tecrübesi Şimdi Online Hizmetinizde!

15 yılı aşkın süredir SRC kursumuz on binlerce adaya etkili öğrenme eşliğinde SRC kazandırmıştır. Adaylara sunduğumuz bu gelişmiş eğitim portalımızda daha önce sorulmuş SRC sınavlarındaki soruları sistem havuzundan çekerek sunuyoruz.

Hemen üye olarak sistemi deneyimleyebilirsiniz...

Üye Olun

Adaylar eğitim portalımızı kullanarak sınava yönelik çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor ve bunları tamamen online bir sistem üzerinden gerçekleştirebiliyor. Sunduğumuz bu kolaylıklar ile bir SRC adayı daha önceki soruları görebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırladığı animasyon soruları da tanıyan adaylar aynı zamanda E-Srcegitim olarak hazırladığımız animasyonlarla da sınava hazırlanmaktadır. Bu da başarı yüzdelerinizi artırıp tek seferde SRC alabilmenin kolaylığına varabiliyorsunuz.

Edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimimiz sayesinde sizlere en iyi çalışma ortamını sağlıyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz SRC portalımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sisteme dâhil olarak soruları çözmeye başlayabilir, kendinizi test edebilir veya farklı soru tipleriyle çözümler yaparak SRC sınavınıza en kısa sürede tamamen donanımlı bilgilerle girebilirsiniz.

SRC alacak şoför adayları olarak Motorlu Taşıtlar SRC Kursu (SRC Kurs)’na önceden hazırlanıp bunu kolaylıkla bir sistem üzerinde rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Gelin, sistem üzerinde birbirinden farklı soru tipleri görerek sınavda başarı yüzdenizi arttırın.

Şunu çok iyi biliyoruz ki başarı asla tek taraflı olmaz. Bu başarıya erişebilmeniz adına sizlere farklı imkânlar sunuyoruz. Zorluk çektiğinizi anlıyor ve size tam da bu konularda destek olmak için burada olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. E-Srcegitim platformumuzun kolay kullanımı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olması sınavda başarınızı artırmanıza katkı sağlayacaktır.